• ekonomické poradenství, nákladový controlling
  • outsourcing účetnictví a daňové evidence
  • outsourcing mezd a personalistiky

Společnost DATOS působí na trhu účetního a mzdového ousourcingu od roku 1992.

Našimi klienty jsou jak středně velké společnosti s obratem do  250 mil. Kč, ale i drobní živnostníci, lékaři nebo právníci. Mezi naše klienty patří tuzemské společnosti i firmy se zahraniční účastí.

Našim klientům zajišťujeme vše , co od outsorcingu očekávají. Nabízíme nejen vedení komplexního účetnictví nebo zpracování mzdové agendy, personálního servisu nebo supervizi účetnictví, ale též poskytování daňového, právního poradenství a auditorských služeb, které zajišťujeme pomocí našich smluvních partnerů.

Od roku 2010 provádíme i účtování dle standardů IFRS současně s reportingem pro zahraniční vlastníky klientů.

Pro nové klienty zajistíme převod účetnictví pod náš systém, u začínajících firem pomůžeme se založením společnosti nebo živnnosti včetně návazných úkonů pro spuštění činnosti.

Účetnictví větších společností a mzdouvou agendu zpracováváme na moderním software HELIOS Orange, v případě supervize na informačním systému, který je v provozu u klienta.
Jako alternativu nabízíme přístup k IS Helios Orange pro vedení Vašeho účetnictví na našem serveru s pomocí Vašich vlastních zaměstnanců při zajištění supervize naší společností. Tento model lze použít i pro zpracování mzdové agendy.

Účetnictví měnších společností a daňovou evidenci fyzických osob zpracováváme plně dodavatelskýcm způsobem na software Pohoda, kde je nově možnost vzdáleného přístupu klienta přes doplněk Pohoda Look.


S pomocí naší sesterské společnosti Argument s.r.o., zabývající se službami v IT, zajistíme servis vašich počítačů, serverů, sítí a to včetně dodávek spotřebních materiálů nebo nové výpočetní techniky.

Začátkem roku 2017 jsme založili s dalšími kolegy společnost DATOS Group s,r,o, se zaměřením na větší projekty a zajímavé startupy, nově nabízíme poradenství v oblasti finančního řízení společnosti, analýzy nákladů a případné zajištění provozního financování, daňové poradenství a další.

Kde nás najdete

Ikona kde nás najdeteDATOS Group
Puškinova 2141/14, Plzeň

Provozní doba : 8.00 - 15.30

Partnerské weby

Logo ArgumentLogo Wapos